Producent systemów osłonowych
Systemy Sprężynowe LIBRA
Silniki do rolet
Systemy wolnowiszące
Systemy kasetowe
Systemy dachowe
System Vertical
Rolety rzymskie
System BAMAR-10
System BAMAR-12
Inne systemy
Opakowania
TKANINY
Komponenty
Materiały samoprzylepne
Moskitiery
SYSTEMY SOLARNE
Polityka Prywatności


Galeria

O firmie
Nowości
Foto galeria
Oferta
Targi
Kontakt

Karta produktu

KARTA PRODUKTU - SYSTEM BAMAR 10 (B-10)
Charakterystyka produktu
Nowa, inna od wszystkich dotychczas stosowanych, zasada działania rolety rzymskiej. Innowacja polega na jednoczesnym i równomiernym podnoszeniu się każdej z belek podtrzymujących materiał co pozwala zachować harmonijny układ wszystkich fałd. Mechanizm obudowany jest aluminiową kasetą, która nadaje całości estetyczny i nowoczesny wygląd.
Zastosowanie
Roleta rzymska może być montowana zarówno do ściany jak i sufitu. Stanowi doskonały element dekoracyjny oraz zaciemniający. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się przy dużych powierzchniach.
Zalety
Unikatowy sposób podnoszenia rolety, polegający na zachowaniu jednakowych rozmiarów fałd przy każdym położeniu rolety, co nadaje pomieszczeniu elegancki i niepowtarzalny wygląd. Dodatkowym atutem systemu jest prostota montażu rolety jak również demontażu materiału, co umożliwia utrzymanie go w czystości (pranie). Dzięki zastosowaniu wysokiej przekładni roleta bez problemu i w szybkim tempie podnosi się do góry. System jest idealnym rozwiązaniem dla dużych powierzchni (nawet o rozmiarach 4mx4m). Możliwość przyozdabiania kasety falbanami pozwala na urozmaicenie i podkreślenie charakteru wnętrza.
Sposób montażu i pomiaru
Łatwość montażu polega na zawieszeniu rolety na specjalnych klipach, które mogą być przytwierdzone zarówno do sufitu jak i do ściany.
Inne rozwiązania
Aluminiowe belki dają możliwość zastosowania różnych kolorów i rodzajów tkanin w jednej rolecie. Istnieje również możliwość montażu silnika jako mechanizmu sterującego.
Nowości

Targi

Aktualności
Pieknych Świąt Wielkanocnych: ...
czytaj więcej
Copyright by BAMAR 2008