Producent systemów osłonowych
Rolety Rzymskie Dzień i Noc
Systemy wolnowiszące
System B1

System B1 D&N

System B1 Mini Lux

System B1 Mini

System B2

System B3

System В4

System B6 DUO

System B8

Systemy LIBRA

Systemy kasetowe
Systemy dachowe
Systemy żaluzji pionowych
Inne systemy
Silniki do rolet
Opakowania
BAMAR SCREEN
Tkaniny
Komponenty
Materiały samoprzylepne
Moskitiery
Polityka Prywatności

Systemy LIBRA


LIBRA I
System wolnowiszący z mechanizmem łańcuszkowym wzmocnionym dodatkowo przez sprężynę, która zapewnia sprawne działanie dużych rolet. Aluminiowa listwa górna umożliwia zastosowanie różnego rodzaju tkanin.

LIBRA II
System wolnowiszący z mechanizmem sprężynowym na aluminiowej listwie górnej. Rozwijanie rolety w dół można zatrzymać w dowolnej pozycji przy użyciu belki dolnej. Roleta zwija się w górę samoczynnie, zwalniąc pod koniec zwijania. System Libra II wykorzystuje trzy rodzaje sprężyn w zależności od wagi tkaniny.

LIBRA III
System wolnowiszący z mechanizmem sprężynowym na aluminiowej listwie górnej. Rozwijanie rolety w dół można zatrzymać w dowolnej pozycji przy użyciu belki dolnej, a także przy pomocy dodatkowo zastosowanego łańcuszka, ułatwiającego sterowanie roletą zamontowaną na dużej wysokości. Roleta zwija się w górę samoczynnie (przy użyciu łańcuszka lub belki dolnej), zwalniając pod koniec zwijania, ale nie ma możliwości zatrzymania dowolnej pozycji – materiał zwija się całkowicie.

LIBRA IV
System wolnowiszący z mechanizmem sprężynowym na aluminiowej listwie górnej. Roletę można zatrzymać w każdej pozycji, rozwijając ją w dół za pomocą łańcuszka lub belki dolnej oraz zwijając roletę w górę za pomocą łańcuszka. System wyróżnia możliwość automatycznego zwijania rolety w górę, podczas przytrzymywania łańcuszka w jednej pozycji.

LIBRA V
System wolnowiszący z mechanizmem łańcuszkowym na aluminiowej listwie górnej. Rozwijanie w dół oraz zwijanie rolety w górę można zatrzymać w dowolnej pozycji przy pomocy łańcuszka. System wyróżnia możliwość automatycznego rozwijania rolety w dół, podczas przytrzymywania łańcuszka w jednej pozycji.

LIBRA VI
System wolnowiszący z mechanizmem sprężynowym bez aluminiowej listwy górnej, sterowany za pomoca belki dolnej. Rozwijanie rolety w dół można zatrzymać w dowolnej pozycji. Roleta zwija się w górę samoczynnie, zwalniając pod koniec zwijania.

LIBRA VII
System wolnowiszący z mechanizmem łańcuszkowym i wspomagany przez silną sprężynę, która zapewnia sprawne działanie dużych rolet. System LIBRA VII pozwala na przysłonięcie bardzo dużych powierzchni dzięki możliwości łączenia kilku rolet w jeden produkt.


Nowości


Targi


Aktualności


Przekształcenie spółki Bamar-Pol:

Szanowni Kontrahenci,

Informujemy, że z dniem 01 lipca 2022 r. Spółka P.P.H Bamar-Pol D. Błacha Sp. J. została przekształcona w spółkę z ograniczoną odp...

czytaj więcej
Copyright by BAMAR 2020